Rudolf Gallob (Krottendorf bei Ettendorf 1928-2015)
"Haus im Winter", monogrammiert RG, revers betitelt Payerdorf/ Lavanttal, Öl auf Leinwand, 50 x 65 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2021 - 12:08
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2021 - 12:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |